İŞTE TATLISES'İN KIZI ELİF ADA BEBEK!.. İBRAHİM TATLISES, EŞİ AYŞEGÜL YILDIZ VE YENİ DOĞAN KIZLARI ELİF ADA İLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..
     Ana Sayfam Yap  |  Favorilerime ekle |  Üye Ol |  Üye Girişi
 
hspace=0
hspace=0
hspace=0
Haber aramaweb Cansızkuş
 


İŞTE TATLISES'İN KIZI ELİF ADA BEBEK!.. İBRAHİM TATLISES, EŞİ AYŞEGÜL YILDIZ VE YENİ DOĞAN KIZLARI ELİF ADA İLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..

cansizkus.com - 11.04.2013 16:53:26

İbrahim Tatlıses, eşi Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada ile ilk kez görüntülendi...

İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız doğumun ardından dün taburcu oldu. Çift bebekleri Elif Ada ile ilk kez görüntülendi.

Geçtiğimiz Salı günü Maslak Acıbadem Hastanesi’nde kızları Elif Ada’yı dünyaya getiren İbrahim Tatlıses’in eşi Ayşegül Yıldız taburcu oldu.

3 gün süreyle hastanede kalan Yıldız’ı eşi İbrahim Tatlıses biran olsun yalnız bırakmadı. Sezaryen yöntemiyle 3 kilo 715 gr ve boyu 53 cm Elif Ada bebeği dünyaya getiren Yıldız, bebeğinin ve kendisinin sağlık durumunun normale dönmesiyle kaldığı hastaneden taburcu oldu.


BEBEĞİNE İÇİ GİDİYOR


Geniş güvenlik tedbirlerinin alındığı hastanede Tatlıses ve Yıldız yer altında bulunan otopark kapısından çıkış yaptı. Tüm çabalarına rağmen çift hastane yakınlarında bulunan trafik ışıklarına takılınca ilk kez minik kızları Elif Ada ile görüntülendi. Bir hayli neşeli oldukları gözlenen çiftin gülücükleri bir an olsun yüzlerinden eksik olmazken, Yıldız’ın bebeğine içi giden bakışları ve onunla oynayıp konuşması objektiflere takıldı. Çift daha sonra Tatlıses’in geçtiğimiz aylarda satın aldığı Kağıthane Finanskent Konutların’da bulunan yeni evlerine geçtiler. 

(Kaynak:Nuri Altuntaş / Akşam)
 
 

 

Facebook'ta Paylaş                                     Cansızkuş'u takip edin: 

[ Geri ]     |    Ana Sayfa

Önemli Uyarı: Cansizkus.com'da kaynağı belirtilmiş haberlerle ilgili tüm sorumluluk haberin sahibine aittir. Bunların dışında; Cansızkuş ekibine ait özel haber ve görüntüler kaynak gösterilmeden diğer medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Aksi takdirde her türlü yasal haklarımız saklıdır... Sitemizde yayınlanan haberlere okuyucularımızın yaptığı yorumlar kişiyi bağlar nitelikte olup, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu yoktur.

www.cansizkus.com 2005-2011 | All Rights Reserved
editor@cansizkus.com | sinanguzel@cansizkus.com | künye