ÜNLÜ POPÇU HADİSE'NİN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN ÇIKIŞINDA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİĞİ KİŞİNİN KİMLİĞİ NİHAYET ORTAYA ÇIKTI!.. DETAYLAR BU HABERDE...
     Ana Sayfam Yap  |  Favorilerime ekle |  Üye Ol |  Üye Girişi
 
hspace=0
hspace=0
hspace=0
Haber aramaweb Cansızkuş
 


ÜNLÜ POPÇU HADİSE'NİN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN ÇIKIŞINDA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİĞİ KİŞİNİN KİMLİĞİ NİHAYET ORTAYA ÇIKTI!.. DETAYLAR BU HABERDE...

cansizkus.com - 16.05.2012 10:22:14

HADİSE'NİN ARKADAŞI FUTBOLCU MENAJERİ ÇIKTI!
O akşam "Beni yalnız çekin" diyen ünlü şarkıcının birlikte görüntülenmek istemediği gizemli arkadaşının futbolcu menajeri Ekrem Okumuş olduğu anlaşıldı.

Okumuş, Hadise'yle sadece arkadaş olduklarını söyledi, "Hadise benim çok sevdiğim, iyi bir arkadaşım. Zaman zaman kendisiyle görüşürüz. O gün de yemekte buluşup sohbet ettik ve sinemaya girdik. Kendisini Acun Ilıcalı vasıtasıyla tanıdım. Arada buluşup sohbet ediyoruz."

Ekrem Okumuş, geçtiğimiz yıl şike soruşturmasıyla gündeme gelmişti. Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun, 6-0'lık Ankaragücü maçı öncesinde kendisi gibi Ahmet Bulut'un menajerlik şirketine kayıtlı olan Ankaragücülü Kağan Söylemezgiller'e, "Sakın zorlamayın he" yazılı mesaj attığı öne sürülmüş, Belözoğlu'nun mesajı Bulut'un ortağı Ekrem Okumuş'un telefonundan gönderdiği iddia edilmişti. Ancak Okumuş ifadesinde mesajları şaka yapmak için kendisinin yolladığını söylemişti.

 

Facebook'ta Paylaş                                     Cansızkuş'u takip edin: 

[ Geri ]     |    Ana Sayfa

Önemli Uyarı: Cansizkus.com'da kaynağı belirtilmiş haberlerle ilgili tüm sorumluluk haberin sahibine aittir. Bunların dışında; Cansızkuş ekibine ait özel haber ve görüntüler kaynak gösterilmeden diğer medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Aksi takdirde her türlü yasal haklarımız saklıdır... Sitemizde yayınlanan haberlere okuyucularımızın yaptığı yorumlar kişiyi bağlar nitelikte olup, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu yoktur.

www.cansizkus.com 2005-2011 | All Rights Reserved
editor@cansizkus.com | sinanguzel@cansizkus.com | künye