HÜLYA AVŞAR UÇAKTA KUCAĞIMA OTURDU VE "BENİ NEDEN İSTEMEDİN?" DİYE HESAP SORDU!.. AVŞAR KIZI, YILLAR ÖNCE TÜRKİYE GÜZELİ SEÇİLDİĞİ YARIŞMADA HANGİ JÜRİ ÜYESİNDEN HESAP SORDU?..
     Ana Sayfam Yap  |  Favorilerime ekle |  Üye Ol |  Üye Girişi
 
hspace=0
hspace=0
hspace=0
Haber aramaweb Cansızkuş
 


HÜLYA AVŞAR UÇAKTA KUCAĞIMA OTURDU VE "BENİ NEDEN İSTEMEDİN?" DİYE HESAP SORDU!.. AVŞAR KIZI, YILLAR ÖNCE TÜRKİYE GÜZELİ SEÇİLDİĞİ YARIŞMADA HANGİ JÜRİ ÜYESİNDEN HESAP SORDU?..

cansizkus.com - 28.12.2006 13:47:48

STÜDYO 4'E KONUK OLAN ERKAN ÖZARMAN'IN HÜLYA AVŞAR İFŞAATLARI SAHNE VE SİNEMA DÜNYASINA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ
•  Hülya Avşar güzellik kraliçesi seçen jürideydim. Yüzünü beğendim vücudunu beğenmedim.
•  Vücut yapısı olarak başka bir güzel kız üzerinde duruyorduk fakat Hülya Avşar da karar kıldık
•  Dul olduğu belli olunca tacı geri alındı. Milli Çapkın Süha Özgermi'nin himayesine girdi.
•  Uçakta kucağıma oturdu “beni neden istemedin?” diye hesap sordu
•  Herkesin korktuğu skandallardan korkmayan bir hanımdı .

Geçtiğimiz hafta Star tv'de Stüdyo 4 'e konuk olan beynelmilel menajer Erkan Özarman sadece gayler, lezbiyenler ve biseksüeller için değil, Hülya Avşar' la ilgili sözleriyle de ortalığı hallaç pamuğu gibi dağıttı.

Özarman' ın sözleri Program sunucuları Savaş Ay, Seray Sever, Şoray Uzun ve Mehmet Coşkundeniz' le diğer konuk manken Eylem Şenkal'ı da çok şaşırttı.

İLK KEZ ANLATTI
İşte Özarman'ın Avşar kızı tarifi:
“Bugüne kadar söylemediğim ve anlatmayı da düşünmediğim bir konu ama hiç bir zaman söylediğim sözün arkasından kaçmadığım için bu gece belki yıllardır duymak istediğiniz şeyleri söyleyebilirim.

HÜLYA'NIN YÜZÜ VE BEDENİ

Hülya Avşar güzellik kraliçesi seçildiği zaman normal diğer güzeller gibi hayata adımını atamadı. Ben de o gün oradaydım jürideydim. Ve çok önemli arkadaşlarımla oturup konuştuk. Ben yüzünün güzel olduğunu ve vücudu üzerindeki bazı güzelliklerin tenkitlerini yaptım . Türkiye'nin çok önemli estetik bir doktoruna ‘ düşünelim' dedim. Vücut yapısı olarak başka bir güzel kız üzerinde duruyorduk fakat Hülya Avşar da karar kıldık ve Türkiye güzeli yaptık.

MİLLİ ÇAPKIN VE HÜLYA

O hayata normal adımlar atarak başlayamadı. Çünkü tacını giydikten sonra gazetelerde bir haber çıktı. Mıss Turkey maalesef daha önce bir evlilik geçirmiş . Hülya'nın evliliği ortaya çıkınca tacı geri alındı. İşte o zaman çok ünlü sanatçılarla münasebeti olan birisinin himayesine girdi. O beyefendiye de ‘ Milli Çapkın' denir (Süha Özgermi) illi çapkın denilen bey himayesine girdi. Gazeteler bunu büyük aşk olarak yazdılar fakat bir aşk değildi bir himayeydi.

MÜJDE AR OLAYI

Süha beyin Türkiye'nin tekstil kralı olduğu bir dönemdi . Tekstil kralı olarak gazeteler yazdığı için bu tabiri tekrarlıyorum. Neticede Süha bey Hülya'nın ne yapabileceğini, film mi çekebilir ne yapar düşündü. Güzel bir kız. Çok güzel yüzü ve sıcak bir ifadesi vardı. Hayata pozitif bakabilen güzel bir kızdı . Türk sinemasının dört tane ünlü sultanın artık güzel bir devri yaşamışlar yeni bir yüze ihtiyaçları vardı,bu dört tane önemli sanatçıdan sonra Müjde Ar olayı olmuş ama bir genç kız yüzü aranıyor.

UÇAKTA KUCAĞIMA OTURDU

Şimdi bilinmeyen olaydan başladım. Bilinmeyen olay şu: Biz ne kazandırabiliriz? Para kazanması lazım . Önce reklam filmi çektirdik. Ünver Oral 'a reklam filmi çekti. İlk parasını da veren benim, kontratı da veren benim. Bugüne kadar söylemediğim bir cümle: Hülya benimle birlikte çalışmayı çok arzu etti. Dedi ki; ‘Güngör Bayrak evlendi, leydi oldu gitti. Artık zamanın var. Bana zaman ayırabilir misin, beraber olalım mı?' dedi.

Ben de artık manejerlik yapmayacağımı söyledim. Aradan 15 sene geçtikten sonra Hülya uçakta beni gördü geldi kucağıma oturdu . ‘Niçin beni reddetmiştin?' dedi.

HÜLYA VE SKANDALLAR

Sonra onu götürdüm, turneye sahneye çıktı. Sadece el salladı, çiçek dağıttı. Bundan sonra da ciddi olarak olaylara girdi. Sinemada çok ciddi çalıştı. Sahnede kendini kabul ettirmek için her yolu denedi.

Fakat en enteresan tarafı şuydu. Herkesin korktuğu skandallardan korkmayan bir hanımdı .

İlk kez çok ünlü bir sporcunun da sevgilisi olduğunu söyleyerek, kariyerini kaybetmeyi göze alarak, bazı doğrulardan kaçmadı. Bence verdiği savaştaki açık oluşu doğruları hiç bir zaman saklamaması ortaya koyması onun bugüne gelmesindeki en büyük faktördür.”

SERAY SEVER SIKIŞTIRINCA

- Seray Sever: Kendisi bu olaydan dolayı özür diledi, hata yaptım dedi Tanju'nun eşinden?

•  Erkan Özarman : Ben size hata yapmadı demedim Seray hanım. Başka şeyler söyledim. Biraz da olaylar onu yetiştirdi. Sinemadaki o boşlukta güzel genç kadın bir yer buldu. Daha sonra sahnelerde yer buldu. Çok rahat bir hayat tarzı yaşayarak geçindiği için ve herkesin korktuğu olayları o korkmadan yaşadığı için …

Facebook'ta Paylaş                                     Cansızkuş'u takip edin: 

[ Geri ]     |    Ana Sayfa

Önemli Uyarı: Cansizkus.com'da kaynağı belirtilmiş haberlerle ilgili tüm sorumluluk haberin sahibine aittir. Bunların dışında; Cansızkuş ekibine ait özel haber ve görüntüler kaynak gösterilmeden diğer medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Aksi takdirde her türlü yasal haklarımız saklıdır... Sitemizde yayınlanan haberlere okuyucularımızın yaptığı yorumlar kişiyi bağlar nitelikte olup, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu yoktur.

www.cansizkus.com 2005-2011 | All Rights Reserved
editor@cansizkus.com | sinanguzel@cansizkus.com | künye